Hakkımızda

RUMELİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün vermiş olduğu 1780 belge numaralı yetki belgesi ile 22.10.2014 tarihinden bu yana birçok farklı iş sektöründe Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak  hizmet vermektedir. Rumeli OSGB bünyesinde birçok farklı meslek dalında daha önce yetkin tecrübesi bulunan A ,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarının yanı sıra,birçok farklı tıp alanında profesyonelleşmiş işyeri hekimleri de görev yapmaktadır.

Rumeli İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Hizm.A.Ş. ,ÇSGB’den aldığı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgesi haricinde,Sağlık Bakanlığından 19.12.2014 tarihinde almış olduğu 2014-180330 yetki numaralı İlkyardım eğitim merkezi ve 096 yetki numaralı ilkyardım eğitici eğitimi merkezi olarak ta aktif olarak hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Rumeli A.Ş. olarak 2014 ten itibaren var oluş sebebimiz, ülkemizin her köşesine elimizin uzanabildiği kadarı ile tüm işverenlerimize ve çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanması, üretim ve verimliliğin devamlılığını sağlarken iş kazaları ve meslek hastalıklarının da göz ardı edilmesini engellemek, mümkün olduğu kadar bu tehlikeleri azaltarak daha güvenilir iş ortamı oluşturulması için danışmanlık yapmak.

Yaptığımız iş; tüm işyerlerin de,işin sektörü ne olursa olsun mevcut tehlike ve riskleri saptamak,ve bunları kabul edilemez risk seviyesinden kabul edilebilir risk seviyesine indirmektir.

Hitap ettiğimiz kesim ise; hiçbir statü ve mevkii gözetmeden tüm işyerlerindeki işverenler ve çalışanlardır.

VİZYONUMUZ

Rumeli İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Hizm. A.Ş. olarak varmak istediğimiz en büyük amaç, bize güvenen tüm müşterilerimizin daimi güvenini hiçbir zaman kaybetmeden,şuan ki misyonumuzda tüm hızla ilerlemek ve Türkiye’nin iş sağlığı-iş güvenliği ve dolayısıyla iş ekonomisine artan katkılar sağlamaktır.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu web sitesi, size mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunabilmemiz için çerezler kullanır. Çerez bilgileri tarayıcınızda saklanır ve web sitemize döndüğünüzde sizi tanımak ve ekibimizin web sitesinin hangi bölümlerini en ilginç ve yararlı bulduğunuzu anlamasına yardımcı olmak gibi işlevleri yerine getirir. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

YETKİ BELGELERİMİZ


Call Now Button